MFD Veselības centrā “Pārdaugava” darbu ir uzsācis sertificēts ārsts – narkologs

11. novembris 2010. gads – Pēc statistikas datiem, gandrīz 30% saslimstības un nāves gadījumu Latvijā ir saistīti tieši ar alkohola, narkotiku lietošanu un smēķēšanu. Atkarību skaitā ir arī vēlme pēc azartspēlēm. Vairāk vai mazāk, šīs atkarības sagrauj ne tikai pašu atkarīgo, bet arī viņa ģimeni.

Kaitīgais ieradums nav tikai aizraušanās vai vājš raksturs, tā ir nopietna saslimšana, kurai var sekot gan fizioloģiskas, gan sociālas, gan psiholoģiskas sekas.

Cilvēks var apzināties situācijas nopietnību un nojaust, kādas var būt sekas, tomēr viņš var nemācēt atrast pareizo izeju patstāvīgi. Pēc statistikas 70% smēķētāju vēlas, bet 81% kaut vienu reizi ir mēģinājuši uzveikt kaitīgo ieradumu, bet izdarīt to bez citu palīdzības izdodas ne katram atkarīgajam.

Pirmais solis lai uzveiktu atkarību ir pieņemt svarīgu lēmumu, meklēt palīdzību pie speciālista.

MFD Veselības centrā "Pārdaugava" darbu ir uzsācis sertificēts ārsts – narkoloģe Ilze Maksima. Daktere Ilze Maksima ir narkoloģijas Valsts aģentūras un Valsts veselības aģentūras publikāciju autore. Ilze Maksima sniegs palīdzību gan tiem pacientiem, kas cieš no kādas atkarības, gan viņu ģimenes locekļiem.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni  67 13 13 16.

Adrese: Vienības gatve 109 (Ziepniekkalnā), Rīgā.

Informāciju par MFD Veselības centru "Pārdaugava" Jūs varat atrast – http://www.mfd-pardaugava.lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv  vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: