MFD Veselības centrā „Pārdaugava” pacientu pieņemšanu ir uzsācis dermatovenerologs

2010. gada 23. novembris – MFD Veselības centrā „Pārdaugava”, Rīgā, Vienības gatvē 109, darbu uzsākusi sertificēta dermatoveneroloģe Olga Muraško.

Parādoties problēmām ar ādu, matiem vai nagiem, pašārstēšanās var izrādīties ne tikai neefektīva, bet arī bīstama metode, kas var rādīt nopietnus sarežģījumus. Tikai ārsts var noskaidrot saslimšanas patiesos iemeslus un nozīmēt attiecīgu ārstēšanu.

Āda kalpo par organisma iekšējo procesu indikatoru. Ja rodas pinnes, strutaini vai cita veida izsitumi, tas ir signāls par iespējamiem traucējumiem un speciālista konsultācija ir ļoti vēlama. Bet nopietnāku slimību gadījumā, piemēram, ekzēmas, ārsta uzraudzība ir nepieciešama obligāti.

Dermatovenerologa kompetencē ir šādu patoloģiju diagnostika un ārstēšana:

  • ādas un nagu sēnīšu slimības;

  • ādas parazitāras saslimšanas;

  • ekzēmas, psoriāze, neirodermīts un citas hroniskas ādas slimības;

  • ādas infekcijas slimības;

  • pinnes pusaudžiem un pieaugušajiem;

  • ādas ērcīte (demodekoze);

  • seksuāli transmisīvās slimības.

MFD Veselības centra „Pārdaugava” dermatoveneroloģe Olga Muraško ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, praktizējusies Vācijā, Heidelbergas universitātes Ādas klīnikā. Ārste ir Latvijas Dermatologu asociācijas, Eiropas Dermatoloģijas un Veneroloģijas akadēmijas, Latvijas Dermatoskopijas asociācijas biedre.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni  67 13 13 16.

Adrese: Rīga, Vienības gatve 109 (Ziepniekkalns).

Informācija par MFD Veselības centru „Pārdaugava” – www.mfd-pardaugava.lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv  vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: