Jaunas iespējas privātajā medicīnā Rīgā

2011. gada 1. decembrī – 2012. gada sakumā tiks atvērts jauns veselības centrs – MFD Veselības centrs „Iļģuciems”, kas paplašinās iespējas izvēlēties kvalitatīvāko veselības aprūpi Rīgā.

MFD Veselības centrs „Iļģuciems”, kurš ietilps MFD Veselības grupas sastāvā, būs viens no modernākajiem veselības centriem Latvijā, kas sniegs plašu pakalpojuma klāstu, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas medicīnas nozarē. Pateicoties dienas stacionāra un daudzveidīgu diagnostisko pakalpojumu pieejamībai, MFD Veselības centrs „Iļģuciems”, nepārprotami ir uzskatāms par vienu no lielākajiem privātajiem ambulatorās veselības aprūpes centriem Latvijā.

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” piedāvās īpaši kvalitatīvas un daudzveidīgas funkcionālās, vizuālās un laboratoriskās diagnostikas iespējas. Centra ārsti, pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi, rūpēsies visu ģimenes locekļu veselību, nodrošinot profesionālu pieeju katra pacienta veselībai.

Centrs ir izvietots restaurētā ēkā 1500 m² lielā platībā, kurā ir ieviesti jaunākie mūsdienu risinājumi medicīnā. Telpu funkcionalitāte tika plānota, ņemot vērā visprasīgākā pacienta vēlmes, panākot ideālu vidi mūsdienu veselības aprūpei. Personāla atlase ir veikta izvērtējot ne tikai zināšanas un pieredzi medicīnā, bet arī, ņemot vērā ārstu iemaņas un atsaucību darbā ar pacientiem.

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” atrodas Rīgas mikrorajonā Iļģuciems. Tas ir ērti pieejams gan braucot ar sabiedrisko transportu, gan ar automašīnu. Centrā katrs izjutīs komfortu un rūpes par sevi.

2010. gadā tika atvērta principiāli jauna privāta medicīnas iestāde – MFD Veselības centrs „Pārdaugava”. MFD Veselības centrs „Pārdaugava” ir veicis revolūciju privātajā medicīnā Latvijā, apvienojot nesavienojamas lietas: ārstu augstāko profesionalitāti, mūsdienīgākās iekārtas un aprīkojumu, plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus, lielisku servisu, individuālu apkalpošanu un zemas cenas. Klienti ir novērtējuši šīs koncepcijas lietderību ar gandarījumu un sajūsmu. Balstoties uz MFD Veselības centra „Pārdaugava” veiksmes stāstu, MFD Veselības grupa turpina sniegt savu ieguldījumu Latvijas veselības aprūpē, nosakot augstākos standartus veselības aprūpes sistēmā, kā apliecinājums tam, tiks atvērts MFD Veselības centrs „Iļģuciems”.

MFD Veselības centrs „Iļģuciems” piedāvās Iļģuciema un apkārtnes rajonu iedzīvotājiem iespēju izvēlēties augstu kvalitāti un plašu pakalpojumu klāstu, izcilu servisu un pieņemamas cenas.
Papildus informācija par MFD Veselības centra „Iļģuciems” atvēršanas gaitu, ka arī par pakalpojumiem un to cenām – Internetā: www.mfd-ilguciems.lv.

Sekot MFD jaunumiem var arī sociālajos tīklos:
Twitter: twitter.com/mfdlv
Facebook: facebook.com/mfd.lv
Draugiem: draugiem.lv/mfd

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā divi simti tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju jūs varat iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: