MFD Veselības centrā “Pārdaugava” pieņemšanu uzsāk audiologopēdi

2011. gada 28. septembrī – MFD Veselības centra “Pārdaugava” ārstniecības personu kolektīvam ir pievienojušies jauni speciālisti – diplomēti audiologopēdi.

Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic komunikācijas spēju, runas/valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju un rehabilitāciju. Turklāt, jebkura vecuma pacientam, kuram ir dažādu cēloņu izraisīti runas, valodas, balss un rīšanas traucējumi. Audiologopēds veic valodas izpēti un izvērtēšanu, konsultēšanu, logopēdisko rehabilitāciju personām ar dzirdes un redzes traucējumiem, orāli-faringeālās (rīkles) funkcijas traucējumiem, artikulācijas, tempa/ritma, balss traucējumiem, kā arī afāzijas (nespēja runāt) un citiem neiroloģiskas izcelsmes runas traucējumiem.

MFD Veselības centrā „Pārdaugava” bērniem tiek piedāvāta:
• Mikrologopēdija – agrīnās attīstības logopēdija, kas ietver sevī darbu ar bērnu kopš dzimšanas brīža. Strādā ar komunikāciju un tās uzlabošanu, zīšanas un rīšanas traucējumiem.
• Pirmsskolas logopēdija – darbs ar bērniem vecumā no 3 – 6 gadiem;
• Skolas logopēdija – 1.- 4. klases bērniem, izrunas korekciju, rakstīšanas un lasīšanas traucējumu koriģēšanu, valodas traucējumu koriģēšanu.

Pieaugušajiem tiek piedāvātas nodarbības:
• valodas prasmju atgūšanai un pilnveidošanai pēc insulta, galvas traumām;
• runas ritma/tempa korekcijai;
• balss un rīšanas traucējumu koriģēšanai.

MFD Veselības centra „Pārdaugava” audiologopēdes Oļesja Bakanova un Jana Cimaškeviča nodarbības sastāda katram klientam individuāli. Traucējums tiek izvērtēts ņemot vērā vairāku speciālistu viedokļus (piem. neirologa, psihologa, psihiatra, fizioterapeita utt.).

Pirmreizējas vizītes cena Ls 14.00, atkārtotas – Ls 10.00.

Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija un pieraksts: 67 13 13 16.

Informācija par MFD Veselības centra „Pārdaugava” medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām – Internetā: www.mfd-pardaugava.lv

MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofilu veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā divsimts tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: