MFD doktorāts „Mežciems” piedāvā masāžas pakalpojumus

2011. gada 7. septembrī – MFD doktorāts „Mežciems” (Sergeja Eizenšteina ielā 23, Rīgā), paplašinot sniegto veselības aprūpes pakalpojumu klāstu, piedāvā ārstniecisko masāžu.

Masāža labvēlīgi ietekmē visas cilvēka funkcionālās sistēmas, tādēļ ir svarīgi, cik pareizi un profesionāli tā tiek veikta.

MFD doktorāta „Mežciems” sertificētā masiere ar medicīnisko izglītību Irina Levčuka, kurai ir liela darba pieredze (pārzina arī akupunktūras metodi), sniedz masāžas pakalpojumus gan pieaugušajiem, gan bērniem sekojošos gadījumos:

• mugurkaula saslimšanas (osteohondroze, deformācija, osteoartroze u.c.);
• kaulu-muskuļus sistēmas saslimšanas, t.sk. pēc operācijām;
• plaušu, kuņģa zarnu trakta saslimšanas.

MFD doktorāts „Mežciems” piedāvā arī citu speciālistu konsultācijas (endokrinologs, ginekologs, dzemdību speciālists, kardiologs, neirologs, zobārsts (arī bērniem)); funkcionālās diagnostikas izmeklējumus (ultrasonogrāfija; ehokardiogrāfija; doplerogrāfija; elektrokardiogrāfija); asins analīžu noņemšanu.

Pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas pakalpojumi. Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni – 67436638. Informāciju par MFD var atrast – www.mfd.lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā deviņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju jūs varat iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: