MFD Veselības grupa piedalījās krūts veselības atbalsta gājienā

2011. gada 14. jūnijs – MFD Veselības grupas medicīniskais un administratīvais personāls, kā arī viņu radinieki, draugi un paziņas, piedalījās labdarības pasākumā, kas noritēja sestdien, 11. jūnijā.

Pulcēšanās vietā pie Kongresu nama tika uzstādīts MFD stends, pie kura visiem interesentiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par krūts veselību, saņemt informāciju par diagnostikas metodēm un piebiedroties gājienam.

Pie „Arēna Rīga”, krūts veselības gājiens noslēdzās. Dalībnieki varēja apmeklēt speciālo MFD telti, kurā tika demonstrēts, kā tiek veikta krūšu ultrasonogrāfija, kā arī iepazīties ar to, ka pareizi veikt pašizmeklēšanās procedūru.

Pie MFD Veselības grupas stenda konsultācijas sniedza MFD Veselības centra „Pārdaugava” mamologs dr. prof. Genadijs Trofimovičs un Sieviešu veselības centra „Vita” ginekoloģe dr. Marina Gutāne. „Saslimstība ar krūts vēzi pieaug pat jaunām sievietēm. Diemžēl Veselības norēķinu centra uzaicinājumu veikt pārbaudi bezmaksas izmanto aptuveni 30% no saņēmējām. Ir svarīgi zināt un atcerēties, ka tikai viens ginekologa apmeklējums gadā, kas ilgst apmēram 40 minūtes, spēj pagarināt sievietes dzīvi un uzlabot tās veselību,” – saka dr. Gutāne.

Daudzas sievietes nezin, ka pie ginekologa ir iespējams uzzināt, kā veikt krūšu pašizmeklēšanu, tāpēc šai tēmai tika veltīta īpaša uzmanība. „Sievietei ir obligāti jāveic ikmēneša krūšu pašizmeklēšana, jo tā dod papildus iespēju pamanīt vismazākās izmaiņas to pašā sākotnējā stadijā, un laicīgi konsultēties ar ārstu,” – skaidro dr. Gutāne.

„Mēs ceram, ka šis pasākums nav pēdējais un mums būs iespēja atgādināt vēl lielākam sieviešu skaitam par savlaicīgas diagnostikas svarīgumu,” – komentē Anete Šmite, MFD Veselības grupas vizuālās un funkcionālās diagnostikas vadītāja, un uzņēmuma komandas organizatore.

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā simts tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: