MFD Veselības grupa: „Mēs vienoti – par veselām krūtīm!”

2011. gada 6. jūnijs – Š.g. 11. jūnijā vairākas kompānijas un apvienības vienosies kopējā labdarības gājienā krūts veselības atbalstam.

Gandrīz ikkatrā ģimenē starp radiem vai draugiem nākas dzirdēt šo smago diagnozi „krūts vēzis”, tāpēc sabiedrība ir jāinformē par to, ka slimība var būt ārstējama, ja to atklāj agrīnā saslimšanas periodā.

Veselības norēķinu centrs izsūta sievietēm vēstules, kurās tiek aicinātas veikt bezmaksas krūšu pārbaudi – mamogrāfiju, bet statistika diemžēl ir bēdīga – valsts sniegto bezmaksas iespēju izmanto tikai retā no sievietēm, kas ir saņēmusi vēstuli, tamdēļ viens no gājiena mērķiem ir arī informēt sievietes, ka procedūra ilgst tikai 15 minūtes, un kas gan tas ir salīdzinājumā ar daudziem laimīgiem dzīves gadiem, ko, laicīgi pārbaudoties, sievietes saņems pretim.

Ikdienā sastopoties ar daudzām pacientēm, kurām slimība ir jau ielaista, arī MFD Veselības grupa ir izvēlējusies atbalstīt šo pasākumu, informējot sabiedrību par savlaicīgas diagnostikas ieguvumiem. Ņemot vērā bēdīgo statistiku, ka ar krūts vēzi saslimst arvien jaunākas sievietes, MFD Veselības grupas darbinieki sadarbībā ar MFD Sieviešu veselības centra „Vita” ginekologiem sniegs konsultācijas par to, kā pareizi veikt pašizmeklēšanās procedūru, kādi ir pirmie simptomi, kad būtu steidzami jāgriežas pie ārsta un jāveic diagnostisko izmeklējumu.

Sadarbībā ar SIA Arbor Medical Korporāciju, kas ir oficiālā Philips medicīnisko aparatūru izplatītāja Latvijā, tiks prezentēta ultrasonogrāfijas aparatūra. Interesenti varēs apskatīties kā tiek veikts izmeklējums uz īpaša manekena, kā arī uzdot sevi interesējošus jautājumus un saņemt atbildes par krūšu veselību, savlaicīgas diagnostikas iespējām un mamogrāfijās pielietojamo datormeklēšanas sistēmu CAD (Computer Aided Detection), kas ir neatsverams palīgs ārstam radiologam sīku veidojumu atrašanā to sākotnējā stadijā.

Tāpat visas dienas garumā pie MFD Veselības grupas stenda tiks rīkotas zināšanu pārbaudes par sieviešu krūšu veselību, ar iespēju saņemt simboliskas balvas par testa veiksmīgu nokārtošanu.

Pulcēšanās gājienam sāksies pie Rīgas Kongresu nama plkst. 14:00. Plkst. 15:00 dalībnieki virzīsies uz Arēnu Rīga, kur notiks populāru izpildītāju koncerts un labdarības basketbola spēle starp Latviju un Slovākiju.

MFD Veselības grupa aicina visus: „Esiet aktīvi, atnāciet, uzziniet un atbalstiet!”

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā simts tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: