MFD Veselības grupa tagad ir pieejama arī portālā draugiem.lv

2011. gada 29. aprīlis – Lai pietuvinātos klientiem, MFD Veselības grupa ir atvērusi oficiālu lapu Latvijas populārajā portālā draugiem.lv.

Līdz šim MFD Veselības grupas jaunumiem bija iespējams sekot mikroblogā twitter, sociālajos tīklos angļu valodā facebook, myspace, orkut un hi5, foto portāla flickr un vairākos citos blogos latviešu, krievu un angļu valodās.

Tagad arī draugiem.lv lietotāji var ātrāk par citiem uzzināt MFD Veselības grupas oficiālās un neoficiālās ziņas, kā arī jaunumus medicīnas jomā. Katru dienu MFD profilā parādās jauninājumi, kas vēsta par jaunpieņemtajiem ārstiem, akcijām, izdevīgiem piedāvājumiem un citām interesantām aktualitātēm. MFD Veselības grupas profila sekotājiem ir iespēja uzdot interesējošos jautājumus administrācijai un darbiniekiem, iepazīt MFD veselības centru interjeru un aprīkojumu, sameklēt filiāļu kontaktinformāciju un to atrašanās vietas Rīgas kartē.

MFD Veselības grupa plāno organizēt arī dažādus konkursus un balvu izlozes lapas sekotājiem.

Informācija ir paredzēta visiem esošajiem un topošajiem MFD Veselības grupas klientiem, kā arī ārstiem un veselības aprūpē strādājošajiem.

MFD Veselības grupa aicina kļūt par uzņēmuma sekotāju – www.draugiem.lv/mfd

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: