MFD Veselības centrā „Pārdaugava” pieņemšanu ir uzsācis jauns ultrasonogrāfijas metodes ārsts

2011. gada 27. maijs – MFD Veselības centra „Pārdaugava” (Vienības gatvē 109, Rīgā) darbinieku kolektīvam ir pievienojies ultrasonogrāfijas metodes ārsts Egīls Buļbiks.

Dr. Egīls Buļbiks ir ieguvis ārsta pediatra grādu Latvijas Medicīnas akadēmijā, kā arī ir izgājis kvalifikācijas paaugstināšanas apmācības diagnostiskajā radioloģijā, datortomogrāfijā, vispārējā un asinsvadu ultrasonogrāfijā. Ir 20 gadu darba pieredze, strādājot par ārstu diagnostu stacionāros.

Ārsts veic ultrasonogrāfiju vēdera dobumam, vairogdziedzerim, piena dziedzeriem, sēkliniekiem, kaulu-muskuļu sistēmai – plecu un ceļu locītavām, potītēm, pēdām, kā arī mīkstajiem audiem.

MFD Veselības centrs „Pārdaugava” ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas ultrasonogrāfijas iekārtu Philips HD15, kas ļauj iegūt lielisku attēla kvalitāti un saīsināt izmeklējuma laiku, ko pacientam jāpavada nekustīgi guļot. Jaunās iekārtas tehniskais nodrošinājums sniedz iespēju izmeklējumu veikt precīzi, ātrākā laika posmā, t.sk. pacientiem ar grūti diagnosticējamām patoloģijām.

MFD Veselības grupa izmanto elektronisko arhīvu (PACS), kurā glabājas visi veiktie izmeklējumi un ir pieejami kā ārstiem tā pacientiem arī vairākus gadus pēc izmeklējuma veikšanas.

Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija un pieraksts: 67 13 13 16.

Informācija par MFD Veselības centra „Pārdaugava” medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām – Internetā: www.mfd-pardaugava.lv

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā simts tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: