MFD Veselības centrā „Pārdaugava” pieņemšanu ir uzsācis internists

2011. gada 30. marts – MFD Veselības centrā „Pārdaugava” Rīgā, Vienības gatvē 109, pieņemšanu ir uzsācis internists Sumits Četta.

Internists ir iekšķīgo slimību speciālists, pie kura var griezties, ja tiek novērotas problēmas ar sirds-asinsvadu, elpošanas, endokrīno vai urīnizvadceļu sistēmu.

Ārsts – internists izvērtē cilvēka veselību kopumā un risina iekšķīgo slimību radītās problēmas. Sarežģītos gadījumos tiek pieaicināti citi ārsti – speciālisti, lai kopīgi palīdzētu pacientam, nosakot precīzu diagnozi un nozīmējot visefektīvāko ārstēšanu. Internists uzrauga un vada pacienta atveseļošanās procesu un ir padomdevējs situācijās, kad jāmeklē jau konkrēta speciālista palīdzība. Internista galvenais uzdevums ir slimību novēršana – lielu uzmanību pievēršot saslimšanu profilaksei un mūsdienīgai diagnostikai.

MFD Veselības centra „Pārdaugava” internists Sumits Četta ir dzimis Indijā, bet medicīnas izglītību ieguva Maskavas Medicīnas akadēmijā un Latvijas Stradiņa universitātē. Savā dzimtenē ir praktizējies neiroloģijas un traumu nodaļā, internās medicīnas nodaļā, intensīvajā palātā un kardioloģiskajā intensīvajā palātā. Jau 5 gadus strādā kā internists uzņemšanas nodaļā vienā no Latvijas slimnīcām, bet sākot ar šī gada martu ir kļuvis arī par MFD Veselības centra „Pārdaugava” ārstu.

MFD Veselības centrā „Pārdaugava” internista pirmreizējā konsultācija ilgst vienu stundu. Nepieciešamības gadījumā uz vietas ir iespējams veikt nozīmētos diagnostikas izmeklējumus.

Ir noslēgti sadarbības līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Pacienti tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta. Tālrunis:  67 13 13 16.

Papildus informācija par MFD Veselības centra „Pārdaugava” medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām – Internetā: www.mfd-pardaugava.lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv  vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: