MFD datortomogrāfijas kabineta prezentācija veselības centrā F.Sadovņikova ielā 20

2010. gada 17. septembrī – Veselības centrā Firsa Sadovņikova ielā 20, Rīgā tika atklāts jaunais MFD Veselības grupas datortomogrāfijas kabinets.

Pasākuma gaitā tika prezentēts jaunais datortomogrāfijas kabinets un datortomogrāfs SIEMENS SOMATOM, kas ir lieliska diagnostiskā ierīce datortomogrāfijas izmeklējumu veikšanai: galvas un deguna blakusdobumiem; krūšu kurvja orgāniem; vēdera dobuma orgāniem; kaulu – locītavu sistēmai; galvas smadzenēm; mugurkaulam u.c.

Papildus tika izrādīti arī jau esošie MFD Veselības grupas diagnostiskie kabineti veselības centrā: rentgenoloģijas, mamogrāfijas un ultrasonogrāfijas kabinets. Prezentācijā piedalījās MFD veselības grupas darbinieki, veselības centrā praktizējošie ārsti, speciālisti un medmāsas, kā arī kompānijas Siemens pārstāvji.

Īpaši viesu uzmanība tika pievērsta digitalizācijas priekšrocībām radioloģiskajā diagnostikā. Viesiem tika prezentēta MFD Radioloģiskās informācijas sistēma (RIS) un Medicīnisko uzņēmumu glabāšanas un pārraides sistēma (PACS), kas sniedz augstākā līmeņa diagnostikas iespējas ārstiem un pacientiem, kā arī citas MFD e-Veselības sistēmas. Papildus liela uzmanība tika vērsta uz šī brīža piedāvāto akciju, kas ļauj bērniem, pensionāriem un invalīdiem datortomogrāfijas izmeklējumu jaunatvērtajā kabinetā saņemt ar ievērojamām atlaidēm – par 25 Ls.

Papildus informācija un pieraksts uz izmeklējumiem pa tālruni  67 13 13 13.
Informācija par MFD Veselības grupas medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām – Internetā: www.mfd.lv un www.mfd-pardaugava.lv

  


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: