Eiropas Uroloģijas dienā MFD Veselības centrs „Pārdaugava” piedāvā saņemt bezmaksas urologa konsultāciju

2010. gada 15. septembris – Eiropas Uroloģijas dienas ietvaros MFD Veselības centrs „Pārdaugava” piedāvā iespēju saņemt bezmaksas sertificēta urologa Kirila Ivanova konsultāciju.

Vīriešu uroloģisko slimību problēma mūsdienās ir aktualizējusies: uroģenitālās sistēmas slimības 20% gadījumu ir sastopamas 40 gadīgiem vīriešiem un jau 50 % – vīriešiem no 40 līdz 50 gadiem. Šo problēmu pieauguma temps apsteidz pat sirds un asinsvadu sistēmas slimības. Situāciju pasliktina fakts, ka vairums vīriešu, kas cieš no uroloģiskajām saslimšanām, izvēlas pašārstēšanos.

MFD Veselības centrs „Pārdaugava” aicina vīriešus laicīgi rūpēties par savu veselību un reizi gadā apmeklēt urologu, pat ja problēmas nepastāv. Nopietnas slimības agrīnā stadijā sūdzības parasti neizraisa, bet tikai tad tās ir visvieglāk ārstējamas.

2010. gada 15. septembrī, Eiropas Uroloģijas dienā, no plkst. 10:00 līdz 14:00 MFD Veselības centrs „Pārdaugava” piedāvā vīriešiem bezmaksas urologa konsultācijas*.

Pieņemšanu veic viens no MFD Veselības centrs „Pārdaugava” vispieprasītākajiem ārstiem – urologs Kirils Ivanovs. Speciālists ārstē urīnpūšļa un prostatas slimības, nierakmeņu slimības, vīriešu dzimumorgānu infekcijas. Konsultē pacientus ar priekšlaicīgas ejakulācijas problēmām un veic cistoskopijas.

MFD Veselības centrs „Pārdaugava” atrodas Vienības gatvē 109, Rīgā. Sīkāka informācija un pieraksts pa tālruni 67131316.

http://www.mfd-pardaugava.lv

* Papildus procedūru un manipulāciju nepieciešamības gadījumā, to cena tiek aprēķināta saskaņā ar MFD Veselības centra „Pārdaugava” cenrādi.

 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: