MFD doktorātā „Mežciems” marta mēnesī piedāvā veikt izmeklējumus par puscenu

2010. gada 1. marts – MFD Veselības grupa, turpinot rūpēties par savu klientu veselību, ir izstrādājusi īpašu pakalpojumu komplektu, kas ir ieteicams cilvēkiem, kuriem ir novērojami sekojoši simptomi: galvas reiboņi, atmiņas traucējumi, depresija, galvassāpes un muguras sāpes.

Pakalpojumu komplekts paredz konsultāciju un izmeklējumus, kur klients varēs noskaidrot galvas un kakla asinsvadu stāvokli, arteriālā asinsspiediena mērījumu rezultātus, kā arī saņemt savlaicīgu ārsta neirologa konsultāciju par ārstēšanas iespējām. Komplektā ietilpst:

  • Neirologa konsultācija

  • Galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfija

  • Arteriālā asinsspiediena mērīšana

Izmeklējumu kopējā cena sastāda 70,00 LVL, bet marta mēnesī MFD doktorātā „Mežciems”, Sergeja Eizenšteina ielā 23, Rīgā akcijas ietvaros šis pakalpojums ir pieejams par puscenu – 35,00 LVL.

Bieži vien iedzīvotāji pārdzīvo regulāras un nomācošas galvas vai muguras sāpes, kurām nevar rast izskaidrojumu, sirgst ar depresiju un atmiņas zudumiem, kā arī zaudē līdzsvaru it kā neizskaidrojama iemesla dēļ. Diemžēl nereti šādos gadījumos cilvēks pieņem nepareizu lēmumu, ka sāpes vai reiboņi ir īslaicīgs vājums, kas drīz pāries, vai ir balstīts uz pārslodzi un nervu satricinājumiem darbā. Ir zināms, ka atmiņas zudumu gadījumos iesaka ēst daudz biezpiena, bet ja izjūt sāpes, tiek apmeklēta aptieka un iegādātas pretsāpju tabletes.

MFD Veselības grupa vēlas vērst iedzīvotāju uzmanību uz to, ka ignorējot ķermeņa sūtītos pirmos impulsus par to, ka ar veselību kaut kas nav kārtībā, slimību var ielaist, kā rezultātā ārstēt to vēlāk būs stipri vien grūtāk, nekā tad, ja pacients pie ārsta griežas savlaicīgi. Tādēļ aicinām visus iedzīvotājus, kuriem ir iepriekšminētie vai līdzīgi simptomi, izmantot iespēju par puscenu veikt izmeklējumus un saņemt konsultāciju.

Iepriekšējs pieraksts un informācija pa tālruni 67436637.

Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.

Papildus informācija par MFD Internetā – www.mfd.lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: