MFD Kardiocentrs piedāvā vēl nebijušu iespēju, līdz februāra beigām pārbaudīt sirds veselību ar atlaidi līdz pat 50%

2010. gada 4. februāris – Ņemot vērā lielo atsaucību MFD Kardiocentra piedāvātajai akcijai rudens mēnešos, var secināt, ka cilvēki vēlas rūpēties par savu veselību, jo apzinās, ka šajos grūtajos laikos, daudziem ik diena paiet stresa situācijās, kas būtiski kaitē sirds veselībai.

Tādēļ MFD Kardiocentrs līdz februāra beigām no jauna piedāvā akciju, kur katrs cilvēks, kuram ir svarīga savas sirds veselība, to varēs pārbaudīt ietaupot 45 Ls.

Atlaide ir pieejama uz MFD Kardiocentra piedāvāto pakalpojuma komplektu, kurā ietilpst kardiologa konsultācijas, elektrokardiogrāfija, ehokardiogrāfija, veloergometrija un asins analīzes.

MFD Kardiocentra pakalpojuma komplekts – iepriekš Ls 100.00, tagad Ls 55.00
Pakalpojumu komplekta kopējā vērtība – Ls 130.00.

MFD Kardiocentrs ir unikāls un pilnīgs risinājums augstākā līmeņa kardioloģiskās ambulatorās palīdzības sniegšanai Latvijā, kas nodrošina visu kardioloģisko pakalpojumu pieejamību vienuviet. MFD Kardiocentra kardiologi ir augsta līmeņa profesionāļi ar ilggadīgu darba pieredzi, kuri strādā ar pēdējās paaudzes vismodernākajām iekārtām un tehnoloģijām sirds un asinsvadu problēmu diagnostikā.

Sirds un asinsvadu saslimšanu izplatība Latvijā un pieaugošā mirstība no tām, MFD Kardiocentram piešķir sevišķi svarīgu sociāli nozīmīgu lomu. Pacientiem ar jau esošajām sirds un asinsvadu slimībām, ir iespēja saņemt pilnu nepieciešamās medicīniskās palīdzības kompleksu.

MFD Kardiocentrs aicina ikvienu rūpēties par savas sirds veselību, veicot sirds veselības profilakses izmeklējumus. Iesakām izmeklējumus veikt arī tiem cilvēkiem, kuriem nav nekādu sūdzību, kuri par savu veselību ir pārliecināti.

Regulāras sirds veselības pārbaudes – tas ir drošības garants ikviena veselībai.

Papildus informācija un pieraksts pa tālruni 67186595.
Rīgā, Maskavas ielā 297, www.kardio.lv
 

MFD Kardiocentrs ir labākais risinājums sirds problēmu diagnostikai un to savlaicīgai profilaksei!
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: