MFD Veselības grupa piedāvā konvencionālas tomogrāfijas izmeklējumus

2010. gada 5. janvārī tiek atvērts diagnostikas kabinets MFD Veselības centrā Rušonu ielā 15, Rīgā, kur ir uzstādīta jauna daudzfunkcionāla digitālā rentgenoskopijas – rentgenogrāfijas iekārta SIEMENS AXIOM Iconos. Ar jauno digitālo iekārtu varēs veikt kuņģa caurskates un irigoskopijas, kas ļauj agrīni konstatēt veidojumus gremošanas traktā, ko MFD Veselības centrs piedāvāja līdz šim, bet kā papildus izmeklējums būs pieejama konvencionālā tomogrāfija.

MFD Veselības grupa, turpinot rūpēties par saviem klientiem un viņu veselības stāvokli, ar digitālās konvencionālās tomogrāfijas metodi piedāvā papildus iespējas kaulu, deguna blakus dobumu, aizauss pauguru, balss saišu un plaušu tēmētai izmeklēšanai, kas ir informatīvāka par parasto rentgenogrāfiju, bet izmaksā mazāk un rada mazāku starojuma devu nekā datortomogrāfija.

„Konvencionālā tomogrāfija ir ļoti vērtīgs izmeklējums, kurš Latvijas medicīnas iestādēs vairs tikpat kā nav pieejams, jo konvencionālo tomogrāfiju strauji nomainīja datortomogrāfija. Bet dažkārt klientiem nav nepieciešams apjomīgais datortomogrāfijas izmeklējums, savukārt ar parasto rentgenuzņēmumu var būt nepietiekoši, lai diagnosticētu saslimšanu, pataloģiju vai traumu,” stāsta MFD radioloģijas galvenā ārste Elizabete Kadakovska, „un man ir patiess gandarījums, ka tagad MFD Veselības centrā varēsim piedāvāt neskaidru pārmaiņu precizēšanai (piemēram, lūzumi, iespējami veidojumi vai tuberkuloze plaušās) izmeklējumu ar mazāku starojuma devu nekā datortomogrāfijā.” Jauniegādātā digitālā iekārta ir aprīkota ar papildus sistēmu, kas ļauj piemērot un individualizēt izmeklējumam iespējami mazāko rentgenstarojuma devu.

Konvencionālā tomogrāfija ir paredzēta plaušu, kaulu, balss saišu un aizauss pauguru detalizētākiem izmeklējumiem, ja ir aizdomas par veidojumiem, plīsumiem vai traumu. Izmeklējuma laikā ir iespējams iegūt informāciju no interesējošā slāņa dziļuma, izslēdzot citu struktūru – ādas, zemādas, muskuļu un kaulu uzslāņošanos. Izmeklējuma laikā tiek uzņemti vidēji 3 – 4 attēli no ārsta nozīmētā, interesējošā slāņa, līdzīgi kā tas notiek datortomogrāfijā. Turklāt cena par pakalpojumu ir daudz pieņemamāka klientiem, nekā cena par datortomogrāfiju.

MFD Veselības centrs Rīgā, Rušonu ielā 15, piedāvā vienas no plašākajām ārstniecības un diagnostikas iespējām, dažādas sarežģītības pakāpes rentgenoloģiskos izmeklējumus: rentgenoskopiju un digitālo rentgenogrāfiju ar konvenciālo tomogrāfiju, dažādus izmeklējumus ar datortomogrāfu, tajā skaitā virtuālā kolonoskopija, koronarogrāfija un angiogrāfija, kā arī izmeklējumus ar magnētisko rezonansi; profilaktiskās pārbaudes, vizuālo un funkcionālo diagnostiku, kā arī konsultācijas un ārstēšanu.

Ir noslēgti līgumi ar apdrošināšanas kompānijām. Sīkāka informācija un pieraksts pa tālruni 67131313 vai internetā www.mfd.lv.
 


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: