MFD Veselības centrs turpina piedāvāt pakalpojumu plaušu stāvokļa diagnostikai par akcijas cenām

2009. gada 2. novembris – ņemot vērā iedzīvotāju pieaugošo interesi par plaušu stāvokļa diagnostikas iespējām, MFD Veselības centrs turpina piedāvāt plaušu diagnostikas un novērtējuma pakalpojumu komplektu, kas ir ieteicams īpaši smēķētājiem, lai veiktu savlaicīgu diagnostiku un uzsāktu ārstēšanu slimībām, kuras izraisījusi smēķēšana.

Pakalpojuma komplektā ietilpst:

  • zemas rentgenstaru slodzes plaušu izmeklējums ar datortomogrāfu (CT),

  • CAD (ļaundabīgu audzēju datormeklēšanas sistēma) pielietošana,

  • eksperta – radiologa slēdziens par plaušu stāvokli,

  • ārējās elpošanas funkciju pārbaude,

  • ārsta pneimonologa konsultācija pēc visu pārbaužu rezultātu saņemšanas.

Visu piecu pakalpojumu komplekts iedzīvotājiem tiek piedāvāts par akcijas cenu 59,00 LVL (parastā cena pakalpojumu kopumam sastāda 125.00 LVL).

Latvijā zemas rentgenu staru slodzes datortomogrāfija (Low Dose CT) ir jaunievedums, bet visā pasaulē Low Dose CT izmeklējumi iekaro arvien lielāku popularitāti gan plaušu, gan sirds izmeklējumu jomā. Datortomogrāfija atšķirībā no parastās plaušu rentgenogrammas, ir viens no precīzākajiem izmeklējumu veidiem ar ko var diagnosticēt plaušu vēzi tā sākotnējā (I vai II) stadijā, kad audzēja izmēri nepārsniedz 0.5 cm. Atšķirībā no parastā datortomogrāfijas izmeklējuma, Low Dose CT izmeklējuma gadījumā pacients saņem 10 reizes mazāku starojumu, kas apvienojumā ar CAD (ļaundabīgu audzēju datormeklēšanas sistēma), sniedz ārstam plašu un izsmeļošu informāciju par plaušu stāvokli.

MFD aicina visus Latvijas iedzīvotājus un it īpaši smēķētājus izmantot šo iespēju un veikt savlaicīgu plaušu stāvokļa diagnostiku, jo plaušu vēzis diagnosticēts I un II stadijā ir ārstējams.

Pieraksts pa tālruni  67 13 13 13.
Ir noslēgti līgumi ar visām apdrošināšanas kompānijām.
Papildus informācija par MFD Veselības centra medicīnas pakalpojumiem un diagnostikas iespējām – Internetā: www.mfd.lv


MFD Veselības grupas Medicīniskā firma SIA „Dziedniecība” sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: