MFD Kardiocentrs š.g. 29. septembrī atzīmē Pasaules sirds dienu un piedāvā bezmaksas procedūras sirds slimību riska faktoru noteikšanā

Kā ikkatru gadu 29. septembrī visa pasaule atzīmē Pasaules sirds dienu. Arī MFD Kardiocentrs šīs dienas ietvaros piedāvā iespēju cilvēkiem veikt bezmaksas procedūras sirds riska faktoru noteikšanā, kā arī uzklausīt profesionālu kardiologu ieteikumus.

Pēc statistikas datiem, ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā biežākais nāves iemesls ir sirds un asinsvadu slimības. Šo slimību galvenie cēloņi ir augsts asinsspiediens, aptaukošanās, augsts holesterīna līmenis, kā arī smēķēšana.

Cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz lieko svaru, ir lielāks risks saslimt ar sirds slimībām. Kā novērots, mūsdienās ar šo problēmu saskaras arī gados jauni cilvēki, kurus pie tā ir novedis mazkustīgs dzīvesveids un neveselīga pārtika.

Pasaules sirds dienas ietvaros, 29. septembrī no plkst. 12.00 – 20.00, aicinām uz bezmaksas sirds riska faktoru noteikšanu un profesionālu kardiologu konsultācijām MFD Kardiocentrā, Maskavas ielā 297, Rīgā un MFD Doktorātā "Mežciems", Sergeja Eizenšteina ielā 23. Šajā dienā ārsti arī konsultēs un informēs par to, cik svarīgs ir mūsu sirds veselībai veselīgs uzturs un aktīvs dzīvesveids. Mūsu mērķis ir iedrošināt cilvēkus dzīvot veselīgi, sniegt konsultācijas, kas palīdzētu samazināt sirds slimību riskus.

Šajā dienā bez maksas iedzīvotājiem tiks veikta:

  • arteriālā asinsspiediena mērīšana;

  • ķermeņa masas un garuma noteikšana;

  • ķermeņa masas indeksa noteikšana;

  • iespējamo sirds – asinsvadu saslimšanu riska novērtēšana;

  • holesterīna līmeņa noteikšana;

  • cukura līmeņa noteikšana asinīs.

MFD Kardiocentrs ir unikāls un pilnīgs risinājums augstākā līmeņa kardioloģiskās ambulatorās palīdzības sniegšanai Latvijā, kas nodrošina visu kardioloģisko pakalpojumu pieejamību vienuviet. MFD Kardiocentra kardiologi ir augsta līmeņa profesionāļi ar ilggadīgu darba pieredzi, kuri strādā ar pēdējās paaudzes vismodernākajām iekārtām un tehnoloģijām sirds un asinsvadu problēmu diagnostikā.

MFD Kardiocentrā līdz pat septembra beigām turpinās iesāktā akcija, kur katrs var pārbaudīt savas sirds veselību ar atlaidi līdz pat 50%. Šī atlaide attiecas uz MFD kardiocentra piedāvāto pakalpojuma paketi, kurā ietilpst, kardiologa konsultācijas, elektrokardiogrāfija, ehokardiogrāfija, veloergometrija un asins analīzes.

Aicinām ikvienu rūpēties par savas sirds veselību, veicot sirds veselības profilakses izmeklējumus. Iesakām izmeklējumus veikt arī tiem cilvēkiem, kuriem nav nekādu sūdzību, kuri par savu veselību ir pārliecināti.

Regulāras sirds veselības pārbaudes – tas ir drošības garants Jūsu veselībai!

Papildus informācija pa tālruni 67186595, Maskavas ielā 297, Rīgā, www.kardio.lv un tālruni 67436637, Sergeja Eizenšteina ielā 23, Rīgā.

MFD Kardiocentrs ir labākais risinājums sirds problēmu diagnostikai un to savlaicīgai profilaksei!

 


MFD Kardiocentrs ietilpst MFD Veselības grupā, kura sāka savu vēsturi vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofilu veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā astoņdesmit tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. Sīkāku informāciju var iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: